2005-10-05

 

plan

A oto moj nowy, pachnący plan:
PnWtSrCzPt
8-10     
10-12  LJA.BL5BD.DL3LJA.B KJO
12-14 BD.W S7 IO.WS7WF
14-16 KPC.W S7AMII.A S1IO.C Ln1 
16-18 AMII.W S7SK.WS7  
18-20 KPC.A L1SK.C L3  
AMII-Analiza Matematyczna II; LJA-Angielski; BD-Bazy Danych; IO-Inżynieria Oprogramowania; KPC-Programowanie I C/C++; SK-Sieci Komputerowe

Podoba mi się taki plan, mam nadzieje, ze juz tak zostanie.. niestety środowe AMII jest niepewne.. Wazne jest to, ze nic nie mam na 8, bo to nieludzkie kazac tak wczesnie ludziom przychodzic. Sprawdzilem to i wole juz wracac do domu zmeczony o 20, niz zjawiac sie zmeczony na zajeciach o 8 rano. A ten poniedzialek to nie tak bardzo planowany, tylko tak troche po cichu... Na pewno znajde cos do roboty na bonusowy dzien:).

Komentarze:
popieram, wstawanie przed pewna "pora" to katastrofa. mam ludzka szkole - zaczynamy najwczesniej o 9tej. nie wiem jak to sie stalo ale chyba jakies telepatyczne znaki zostaly odczytane i tylko w jeden wedn w lutym 2006 mam na 8ma.wyzsze sily sa nam przychylne;)tam 3mac.
ps.cos nowego od Ali?
 
adps: Wszystkko ok, zobacz jej bloga.
 
a co ja mam powiedziec! ja jutro wstaje o 7 zeby jechac na pchli targ! a pamietajcie, ze przez to, ze tu jest ta sama strefa czasowa a miejsce caly kawal dalej na zachod slonce na dobre wschodzi tu po 8!!!
 
ee tam, się gra, się ma!!! zaczynam zajęcia po wyspaniu się na maxa, w taką środę na przykład mam tylko ćw i to na 17.30!! we wtorek mogę przyimprezować i wymiotować w śr o 5 rano na przystanku... Przez chusteczkę, rzecz jasna :)) nie wspomnę o pt, gdzie tylko wykład fakultatywny się mętnie jawi... :)
 
Post a Comment

<< Strona główna

Starsze posty dostępne w archiwum

This page is powered by Blogger. Isn't yours?